• Úspešný šampionát v pretláčaní rukou 💪🏻

• Dňa 22.04.2023 sa v spoločenskej sále Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji uskutočnili Majstrovstvá SR v pretláčaní rukou. Podujatie malo vysokú úroveň tak po stránke športovej, ako aj po stránke organizačnej. Súťažilo sa v rôznych váhových kategóriách juniorov, seniorov, masters, grand masters, telesne znevýhodnených a prvý raz aj v kategórii amatérov. Podujatie otvorila riaditeľka Spojenej školy Ing. Katarína Kubišová, prezident Slovenskej únie armwrestlingu Ing. Marian Čapla a zástupca riaditeľky Spojenej školy Ing. Juraj Mudroch.

Sme veľmi radi, že medzi športovcami z celého Slovenska sa nestratili ani naše nádeje z Armwrestling klubu, ktorý je súčasťou Klubu ZSŠPo pri Spojenej škole v Ivanke pri Dunaji. V ťažkých zápasoch preukázali svoj talent a nádej do budúcnosti a traja z nich získali cenné kovy. Konkrétne ide o týchto žiakov, ktorých trénuje ich profesor PaedDr. Ladislav Štrba:

👉🏻 Soňa Krajčiová, trieda IV.O2

- 2. miesto v kategórii ženy nad 63 kg ľavá ruka
            - 3. miesto v kategórii ženy nad 63 kg pravá ruka

👉🏻 Samuel Eliz, trieda III.O1
            - 1. miesto v kategórii amatéri do 75 kg pravá ruka
            - 2. miesto v kategórii juniori do 18 rokov, ľavá ruka do 78 kg
            - 3. miesto v kategórii juniori do 18 rokov, pravá ruka do 78 kg

👉🏻 Valentín Lenghart, trieda IV.O2

- 1. miesto v kategórii seniori pravá ruka do 86 kg

👉🏻 Natália Iuhanyaková, trieda III.O1, ktorá je evidovaná v klube AWK Senec dosiahla tieto umiestnenia:
            - 1. miesto v kategórii juniorky do 18 rokov, ľavá ruka nad 57 kg
            - 2. miesto v kategórii juniorky do 18 rokov, pravá ruka nad 57 kg
            - 2. miesto v kategórii amatéri, pravá ruka nad 50 kg

• 💛 Deň narcisov💛

• 20. apríla sme si v slovenských uliciach mohli už 27. krát pripnúť narcis a podporiť tak verejno-prospešnú zbierku Ligy proti rakovine. Aj tento rok sme svojou troškou chceli prispieť aj my. Našim dievčatám sa podarilo vyzbierať 684,78 Eur. 💚💛💚

• Absolvent našej školy opäť na Dakare!

• Absolvent našej školy Radovan Kazarka sa opäť zúčastnil na Dakar-Classics. V roku 2022 zvládol všetkých 13 etáp a dorazil do cieľa s dobrým umiestnením. Auto, s ktorým pretekal nám prišiel ukázať. Z tejto akcie prikladáme video. Tento rok 2023, jeho tím Tatra Buggyra Racing pretekal už s dvomi autami a čakáme, že aj tentokrát k nám príde motivovať žiakov.