• 🟦 Digitálny žiak 🟥 Posledná šanca - registrácia do 30.9.2023!!

• Milí rodičia.

Projekt Digitálny žiak je určený pre žiakov všetkých ZŠ a SŠ, ktorí študujú v SR

Využite nárok na príspevok 350 Eur na zakúpenie digitálneho zariadenia. Má naň nárok žiak, ak patrí aspoň do jednej zo 4 skupín oprávnených žiadateľov:

• žiaci, ktorí sú členmi domácnosti v hmotnej núdzi (príjem členov domácnosti nedosahuje sumy životného minima)
            • !!!!  žiaci prvého ročníka stredných škôl (pre školský rok 2023/2024)  !!!
            • žiaci, ktorí majú vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie o tom, že ich špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby vyplývajú z ich vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí
            • žiaci, ktorí sú členmi domácností, ktoré neprekračujú 60% mediánu príjmu (na základe potvrdenia o výške príjmu, resp. doklad o nevykonávaní zárobkovej činnosti, napr. potvrdenie o nezamestnanej osobe)

Zaregistrujte sa najneskôr do 30.9.2023 cez formulár na webstránke https://digitalnyziak.sk/.

Link na registračný formulár:  ! TU !

• ⚽️ ŠPORTOVÝ DEŇ na školskom internáte 🏀

•        Dňa 19.09.2023 sa na našom ŠI uskutočnil Športový deň, ktorého cieľom bolo nielen zašportovať si,ale aj privítať nových žiakov na ŠI a zoznámiť ich so staršími spolužiakmi.

Akcie sa zúčastnili všetci prítomní žiaci na ŠI ako súťažiaci alebo ako diváci. Vybrať si mohli zo 4 disciplín, pričom vytvorili zmiešané družstvá. Vo futbale súťažilo 10 družstiev, v basketbale 4 družstvá, v preťahovaní lanom ich bolo 8 a v pretláčaní rukou súťažilo 8 chlapcov a 16 dievčat. Na víťazov čakala sladká odmena, pre všetkých boli pripravené melóny a cukríky.

Športový deň nadmieru splnil očakávania žiakov aj vychovávateľov. Už teraz vieme, že podobné aktivity budeme s radosťou pripravovať pre našich žiakov aj v budúcnosti.

Kolektív vychovávateľov ŠI Bernolákovo

🏆  Výsledková listina

FUTBAL

1. miesto:  KOČIOVÁ, KOMORNÍKOVÁ (striedala PATOČOVÁ), ŠALGOVIČ, TOLLA, MIKULA