• Plánovaný deň otvorených dverí DOD 2020/21

• Milí rodičia a žiaci!

Chystali sme pre Vás aj tento školský rok deň otvorených dverí. Aktuálna situácia v súvislosti s COVID 19 nám však DOD nedovolí zorganizovať. Chceli by sme Vám ukázať náš DOD z minulého školského roka, ktorý sme pripravili v spolupráci s Ministerstvom vnúra SR, Ministerstvom obrany SR, Úradom pre ochranu verejných činiteľov, Vojenskou políciou, Vojenským regrutačným strediskom Bratislava a Obecnou políciou Bernolákova.

• Jesenné prázdniny!

• Termín jesenných prázdnin je upravený.

Budú v dňoch 30.10. (piatok), 2.11. (pondelok), 6.11. (piatok) a 9.11. (pondelok).

V týchto dňoch dištančné vyučovanie neprebieha.

• Pravidlá dištančného vzdelávania

• Rozvrh hodín pre online vyučovanie je zverejnený na stránke školy. Dištančné vyučovanie podľa nového rozvrhu prebieha prostredníctvom edupage a MS TEAMS podľa pokynov vyučujúcich.

Každý žiak je povinný byť pripravený a včas pripojený na hodinu.

V prípade choroby alebo iných vážnych dôvodov rodič ospravedlní žiaka triednemu učiteľovi, ktorý vedie evidenciu žiakov svojej triedy.

Žiak má na online hodinu pripravené všetky potrebné pomôcky a zošity podľa pokynov vyučujúceho.

• Mimoriadne upozornenie!

• Na základe rozhodnutia ministra školstva bude od pondelka 12. októbra 2020 prebiehať vyučovanie na všetkých stredných školách dištančnou formou, teda z domu. Pre našich žiakov z toho vyplýva nasledovné:

Od utorka 13.10.2020 až do odvolania začne prebiehať online vyučovanie  Žiaci sú povinní sledovať stránku Edupage a zúčastňovať sa online hodín podľa pokynov jednotlivých vyučujúcich. V prípade, že sa hodiny z hocijakého (zdravotného, ale aj technického) dôvodu zúčastniť nemôžu, ospravedlňujú svoju neprítomnosť triednemu učiteľovi.

Veci zo školy a internátu si žiaci budú môcť vyzdvihnúť v najbližších dňoch za prísnych hygienických opatrení o termínoch budú informovaní prostredníctvom triednych učiteľov a vychovávateľov na internáte.

Prosíme žiakov, rodičov, ale aj učiteľov o trpezlivosť a pochopenie. Najmä počas prvých dní dištančnej výuky.

O ďalších postupoch budú žiaci informovaní prostredníctvom triednych učiteľov.