• 💚 Stužkové slávnosti našich maturantov 💚

•        Mesiac november 2023 sa niesol v duchu výnimočných okamihov, keď naši maturanti študijných odborov ochrana osôb a majetku a služby v cestovnom ruchu vstúpili do sveta dospelosti na svojich stužkových slávnostiach. Vyzdobené miestnosti boli plné hrdosti, emocionálnych prejavov, smiechu, vďačnosti i veselých spomienok.
            Našim maturantom držíme palce a želáme úspešné zdolanie maturitných skúšok.

• 🏒 NÁVŠTEVA HOKEJOVÉHO ZÁPASU V BRATISLAVE

•           Dňa 15.11.2023 sa žiaci ŠI Bernolákovo zúčastnili hokejového zápasu HC Slovan Bratislava – HC Nitra na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave. V búrlivej atmosfére vyhral HC Nitra 5:2. Záujem o toto športové podujatie prejavilo 52 žiakov, ktorí sa aktívne zapojili do povzbudzovania a fandenia svojho tímu.

Kolektív vychovávateľov ŠI Bernolákovo

• Žiaci ŠI Bernolákovo na NOVEJ SCÉNE v Bratislave

• Dňa 9. 11. 2023 sme sa so žiakmi ŠI vybrali za kultúrou na Novú scénu do Bratislavy na predpremiéru predstavenia „Dáš To!“  Komédia o detstve, dospievaní a dospelosti v podaní piatich spolužiakov, ktorí sa z nezbedných sedemročných školáčikov zmenia na rebelských tínedžerov až dospelákov, sa postarala o zábavu a vtipné situácie. Tešíme sa, že sme mohli byť pri tom a užili si zaujímavý divadelný večer.

Pred návratom na ŠI sme sa zastavili na neskorej večeri v podobe kebabu a hranoliek a plní zážitkov sme sa spokojní vrátili na ŠI.

kolektív ŠI Bernolákovo