• Zľavové kupóny pre žiakov našej školy

• Aby prázdniny boli ešte príjemnejšie, zabezpečili sme pre vás zľavové kupóny na nákup v TPD a na tpd.sk.

Zľavy na notebooky, tablety, monitory, tlačiarne, antivírus a ďalšiu techniku uplatníte zadaním kódu v nákupnom košíku alebo priamo v predajniach TPD pri pokladni.

Kódy na zľavu platia do 30.10.2023.

A ak máte v rodine žiaka, ktorý sa stane od septembra prvákom strednej školy a je registrovaní v projekte digitálny žiak, príspevok 350€ na nový notebook, tablet alebo All-In-One si môžete uplatniť aj v TPD.

ASUS Notebooky - 5%

TP link Siet a komunikacia - 10%

spopsTP

• Naši študenti sa zúčastnili exkurzie v susednom Poľsku

• Ich prvou zastávkou bol smutne známy komplex koncentračných táborov v mestečku Oswienčim, kde zahynulo takmer 3 milióny ľudí z 28 krajín počas druhej svetovej vojny.

Navštívili aj druhé najväčšie mesto Poľska Krakow. Celé Staré mesto Krakova, Rynek Glovny, Wavel aj Kazimierz sú zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Hlavné námestie je najväčšie stredoveké námestie v Európe. Hrad Wawel, sídlo poľských kráľov, bol podľa legendy aj sídlom draka, ktorého porazil kráľ Krak, podľa ktorého je pomenovaný Krakow.

Len 15 km od Krakowa sa nachádza unikátna, jedna z najstarších, soľná baňa Wieliczka. Pamiatka UNESCO, ktorá ponúka sochy, kaplnku, sály a komory celé zo soli.

• Pozor! Už len do 30.6.2023!! 🟦 Digitálny žiak 🟥

• Milí rodičia.

Projekt Digitálny žiak je určený pre žiakov všetkých ZŠ a SŠ, ktorí študujú v SR

Využite nárok na príspevok 350 Eur na zakúpenie digitálneho zariadenia. Má naň nárok žiak, ak patrí aspoň do jednej zo 4 skupín oprávnených žiadateľov:

• žiaci, ktorí sú členmi domácnosti v hmotnej núdzi (príjem členov domácnosti nedosahuje sumy životného minima)
            • žiaci prvého ročníka stredných škôl (pre školský rok 2022/2023) vrátane žiakov piateho ročníka osemročných študijných programov
            • žiaci, ktorí majú vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie o tom, že ich špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby vyplývajú z ich vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí
            • žiaci, ktorí sú členmi domácností, ktoré neprekračujú 60% mediánu príjmu (na základe potvrdenia o výške príjmu, resp. doklad o nevykonávaní zárobkovej činnosti, napr. potvrdenie o nezamestnanej osobe)

Zaregistrujte sa najneskôr do 30.6.2023 cez formulár na webstránke https://digitalnyziak.sk/.

Link na registračný formulár:  ! TU !